.

.

година Нови модни камен гого крофна шарм приврзоци монистра за ѓердан Хривнија накит правење промет на Големо со 10pcs/многу слободни

година Нови модни камен гого крофна шарм приврзоци монистра за ѓердан Хривнија накит правење промет на

Оценка на посетителот:

DEN 644.00 -10 %
DEN 715.20
Залиха
Достапно за нарачка


Камен Големина : 30мм
Боја : мешана боја
Дупка големина : 8mm
Материјал : сина, тиркизна
MOQ : 10 PCS
1inch=2.539 cm, 1cm=0.3937 инчен 1cm=10мм
Уживајте во вашата шопинг на ALIEXPRESS. Ви благодариме.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
fanren
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Материјал:
Камен
Обликотшема:
Круг
Метали Тип:
no

Купувачи како што избираат