.

.

5D дијамант сликарство diy цртан филм животинско дијамант занаети најдобри целосна дијамант везови був смола врзани сликарство дома декор M38

5D дијамант сликарство diy цртан филм животинско дијамант занаети најдобри целосна дијамант везови був смола

Оценка на посетителот:

DEN 377.00 -29 %
DEN 530.40
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
20*30cm, 30*40cm, 40*50cm, 50x60
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Европа
Бренд Име:
Каи Пинг Меи Парк
Форма:
Еден
Материјал:
Смола
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Дијамант форма:
Плоштад
Платно Пакување Метод:
Навива
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Број на Бои:
30-45

Купувачи како што избираат