.

.

Теглите Занаети Стаклени Шишиња со Алуминиумско Капаче Течни Празни Шишиња од Стакло 5ml 6ml 7ml 10ml 14ml Ампули Тегли 100pcs Бесплатен Превозот

Теглите Занаети Стаклени Шишиња со Алуминиумско Капаче Течни Празни Шишиња од Стакло 5ml 6ml 7ml 10ml 14ml

Оценка на посетителот:

DEN 1824.00
Залиха
Достапно за нарачка


Теглите Занаети Стаклени Шишиња со Алуминиумско Капаче Течни Празни Шишиња од Стакло 5ml 6ml 7ml 10ml 14ml Ампули Тегли
Капацитет/Големина На :
5ml-22*30*14mm
6ml-22*35*14mm
7ml-22*40*14mm
10ml-22*50*14mm
14ml-22*60*14mm
количина : ќе добиете 100 парчиња на оваа објекти во листа цена
боја : Јасно Транспарентен
Тип : Стаклени Шишиња Алуминиум Капи
употреба : Занаети Шишиња, Тегли, Сакаат Стаклени Шишиња, Мини Стаклени Шишиња, Мали Стаклени Шишиња, Празни козметички контејнери, Стаклени Шишиња Алуминиум Маска, Дома Декор Декорација Занаети во Врска со Мојата Компанија
На патувањето на нашите накит снабдување бизнис започна во 2006 година , ние сме горди да се обезбеди монистра и накит Резерви да клиенти од целиот свет. Без разлика Компании , поединци или продавници И можете да Useing сите на производот сликата на мојата продавница !
испорака
1.секоја цел е бесплатен превозот
2.цел помалку од 150бесплатен превозот од преку пост воздух mail
3.цел повеќе од 150бесплатен превозот од DHL/федекс/EMS (Ако треба)
Пакување
Секоја цел е испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон. Тоа го штити предмети од оштетување во транзит, кога го достигне секој клиенти рака.
Методи за плаќање
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку Visa, Master Card, QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери. Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Карактеристики на предлогот

Стил:
Теглите Занаети
Бренд Име:
Jarvials
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
Стакло
Тема:
Маскота
Капацитет:
5ml 6ml 7ml 10ml 14ml
боја:
Транспарентен Јасно Шишиња
Користење на:
Празни Ампули Тегли
Corks:
Стаклени Шишиња Алуминиум Капи
Празен:
Занаети шишиња
Тип:
Божиќ Подарок
транспарентен јасно:
Теглите ги красат
Теглите име:
Занаети Шишиња, Тегли
Стакло Занаети:
Кои сакаат шишиња

Купувачи како што избираат