.

.

0.9 милиметри Челични Цевки 1x2 Мини Blockless Оптички Влакна САЛАДИН Splitter со SC/PC Конектори

0.9 милиметри Челични Цевки 1x2 Мини Blockless Оптички Влакна САЛАДИН Splitter со SC/PC Конектори

Оценка на посетителот:

DEN 527.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики
*Одлични Механички,Мала Големина
*Висока Сигурност
*Ниско внесување на Косата и ниска Поларизација Зависат од загуба
*Висока канал брои
*Одлични Еколошки Стабилност и Широко се Користи
Апликации
*FTTx Deployments(GPON/BPON/EPON)
*Кабелска телевизија (CATV)
*Локални мрежи (LAN)
*Опрема за тестирање
*Пасивна оптичка мрежа(PON)
Спецификации 1 1x N (со конектор) (Број на Канали) 1×2 1×4 1×8 1×16 1×32 1×64 2×2 2×4 2×8 2×16 2×32 2×64 (Оперативен Wavelenth) 1260 да 1650 Стр Ниво Вметнување на Косата 4 7.4 10.5 13.7 17 20.3 4.4 7.6 10.8 14.1 17.4 20.7 S Ниво Вметнување на Косата 4.2 7.6 10.7 14 17.3 20.7 4.6 7.9 11.2 15 18.1 21.7 (Униформност) 0.4 0.6 0.8 1 1.2 1.6 0.8 1 1.2 1.5 1.8 2 (PDL) 0.2 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 0.3 0.3 0.3 0.3 0.3 0.5 (се Вратите на Тежината) повеќе од 55 (Directivity) повеќе од 55 (Тип на влакна) ITU G657 A (температурата на работа) -40 85 (Pigtail должина) 1m или 1.5 м или прилагодени
Со Нарачување Информации
PLCS Порта Тип на Кабел Тип на Влакна Должина Конектор Тип Пакет Стил
САЛАДИН Splitter
1*4
1*8
1*16
1*32
1*64
2*32
Другите Се Определи
0.25 mm Голи влакна
Лента Влакна
Фан-надвор со 0.9 милиметри Лабава Цевка
2.0 mm-Кабел
3.0 mm-Кабел
1 метар
1.5 метар
наведете
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА/АПЦ
ВО СТРАНСКА ВАЛУТА/PC
SC/АПЦ
SC/PC
ST/UPC
LC/АПЦ
Другите Се Определи
Нерѓосувачки челик ракав
Пластични Модул
19 1 U Rack Планината
Другите Се Определи
Транспорт :
1. Ние организираме на пратката од понеделник до петок. Превозот вклучува пакувањето и ракувањето со такси.
2. Тоа трае околу 30-40 дена (САД, CA, АУ,). Други земји 40-60 работни дена, во точно време на испорака зависи од поштенски процес.
3. Ако не го добиете вашиот победа item (s) во рок од 30 дена, ве молиме оставете порака или E-mail контакт со нас, ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми со вас.
Повратни информации :
1. Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации за секој купувач да се заврши трансакцијата.
2. Ние одржување на високи стандарди извршување на 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важна за нас.
3. Добрата комуникација може да ги реши сите проблеми, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе ги реши проблемите што се доживува
Плаќање :
1.ние прифаќаме Alipay ,Ние се прифати преку secure уплатата Зачувам.
2.Плаќањето мора да се изврши безбедно уплатата Зачувам.
3.Ако не можете да проверите веднаш по затворите,ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4.Ние само бродот да Alipress потврди адреса.
Враќање :
1.Ние се залагаме за 100% задоволство.
2.Ние гарантираме за објектот ќе купување е објектот што е опишано тука ,и е во состојба опишана.
3.Ако објектот ќе пристигне, а не е како што е опишано, ве молиме контактирајте со нас да се врати на точка за размена.
4.Вратите не може да се прифати за било која друга причина.
5.Ве молиме извештај во рок од 3 дена и се врати на нас во рок од 7 дена од доби датум за размена.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
jyttek
Број На Модел На:
JYT-PLC1X2SU
Оперативен Wavelenth:
1260-1650nm
Pigtail должина:
1M
кабелот тип:
900UM
Конектор тип:
SC/PC
Спојување На Односот На:
50
е customed:
Yes

Купувачи како што избираат