.

.

Трговија на големо 20pcs /многу Легури на Метал Спортски Фудбалски Шарм Одговара Магнет Стакло Locket Изработка на Накит

Трговија на големо 20pcs /многу Легури на Метал Спортски Фудбалски Шарм Одговара Магнет Стакло Locket Изработка

Оценка на посетителот:

DEN 142.00 -26 %
DEN 192.00
Залиха
Достапно за нарачка

Топката Шарм Повик Шарм На Животните Шарм Лебди Шарм
Писмо Шарм Цвет Шарм Срцето Шарм Лебди Шарм

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
shuyani
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Спорт
Број На Модел На:
Фудбал
боја:
како Слика
MOQ:
20pcs
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
легури на метал
Стил:
Тренди
превозот:
Цел над $150, Слободни DHL
Материјал:
Цинк Легура

Купувачи како што избираат