.

.

Трговија на големо Вистински Бисер Мушка 12-14mm 15 Црна Природните Слатководни Бисер Лабава Мушка Бесплатен Превозот рачно изработени Подароци

Трговија на големо Вистински Бисер Мушка 12-14mm 15 Црна Природните Слатководни Бисер Лабава Мушка Бесплатен

Оценка на посетителот:

DEN 974.00 -30 %
DEN 1391.52
Залиха
Достапно за нарачка


Трговија на големо 20x25mm Мушка Должина 40cm Мушка Howlite Тиркизна Мушка Виножито Шарени Врежан Симпатична Риба Лабава Мушка Бесплатен Превозот САД$ 18.89 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 4mm 6mm 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Мушка Должина 40cm Тиркизна Круг Мушка Лабава Мушка Бесплатен Превозот US$ 9.99 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 15mm 20 MM Мушка Должина 40cm Мушка Howlite Тиркизна Мушка Виножито Шарени Врежан Буда Главата Лабава Мушка Бесплатен Превозот САД$ 15.89 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо 20 MM Мушка Должина 40cm Мушка Howlite Тиркизна Мушка Виножито Шарени Врежан Момче Лабава Мушка Бесплатен Превозот САД$ 14.89 /многу
парчиња / многу
Трговија на големо Високо-Квалитетни 70cm Светла Блескави Виножито Мешани Долга Права Слоевит Дебели Перика Лолита Костим Kanekalon Cosplay US$ 19.89 /парче
Трговија на големо Високо-Квалитетни 40cm Светла Блескави слива виолетова и бела мешани Перика Лолита БОБО Костим Kanekalon Cosplay US$ 16.89 /парче
Трговија на големо Високо-Квалитетни 35cm Рок Панк Краток Директно Заострен Слоевит Сино Зелена Мешани Костим Du Ra Ra Ra Перика Cosplay Синтетички Аниме US$ 15.89 /парче
Трговија на големо Високо-Квалитетни 35cm Блескави Црно и Бело Удира Кратка Перика Du Ra Ra Ra Костим Kanekalon Cosplay US$ 15.89 /парче
Големина Мушка : 12-14mm ( различна големина, различни цена)
Низа на Должина : 37cm (15inch)

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
hongguangyaxuan
Бисер Форма:
Полу-барок
Бисер Квалитет:
ААА
Материјал:
бисер
Надворешниот Дијаметар:
14mm
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Објектот Тежина:
100g
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Број На Модел На:
Б-031

Купувачи како што избираат