.

.

Трговија на големо 1/5/10meters/многу Во најголемиот Дел Фабрика Круг Rolo DIY Синџири 316L не ' Рѓосувачки Челик Jewelry3.5/5/6/8мм

Трговија на големо 1/5/10meters/многу Во најголемиот Дел Фабрика Круг Rolo DIY Синџири 316L не ' Рѓосувачки

Оценка на посетителот:

DEN 302.00 -10 %
DEN 335.52
Залиха
Достапно за нарачка


Превозот информации :
Превозот метод
Превозот Цена
Следење На Број
Превозот Време
Кина пост воздух mail
Слободни
Yes
30-45days
Хонгконг пост воздух mail
Слободни
Yes
30-45days
EMS
Ја проверите на сајтот
Yes
5-7days
DHL
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
UPS-от
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
FEDEX
Ја проверите на сајтот
Yes
2-5days
Обично, ние брод на налози во рок од 24 часа, кога ќе се прими плаќањето.0393 инчен
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.99 /парче
158g,Силна Нерѓосувачки Челик мажите подарок 9mm сребро злато ѓердан Слободни Брод,21.99 /парче
. Ако предмети сеуште не сте пристигнуваат по 30 дена, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе го реши проблемот за вас наскоро!
Дали сакате да добиете брзо? Ако вашата цел е повеќе од $200, ние ќе брод предмети од ЕМС за слободни која предмети пристигне во 5-7 дена ! Ако ваша цел не се постигне овој стандард, но се очекува објектот се испраќаат од страна на брз начин, само се чувствуваат слободни да не контактирате, само неколку дополнителни долари се задолжителни!
Плаќање
Плаќањето е excepted да се примени во рок од 3 дневна кога ќе се плати. Ви благодариме!
Нови Пристигна Мода Jewely 18g Сјајна Сребро Втиснување Крстот не ' Рѓосувачки Челик Кул Nacklace.
Ние ќе се разменуваат за добар една врз акции достапноста, или да направи реконструкција.99 /парче
НОВА Мода Злато Нерѓосувачки Челик 12mm мажите спречување на синџир Ѓердан,21.
Купувачот треба да бидат одговорни за превозот на трошоците за вратени предмети.4 mm или
1mm=0.6" Слободен Брод US$ 6. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.99 /парче
Моден стил за мажи&момчиња тенка Нерѓосувачки Челик 2,5 mm стап линк Ѓердан 19.6" Слободен Брод US$ 8.
Повратни информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме помогнете да ја напушти "Позитивни Повратни информации" и "5 Совршен Ѕвезди" за нас кога ќе го добиете вашиот предмети и ние ќе го прават истото за вас.
Материјал
Количина
боја
големина
конверзија
316 L
нерѓосувачки челик
1/5/10/20meters изберете
како истата слика
3.99 /парче
25.99 /парче
Hotsale!Поставена Нова Пристигнување Black&Сребрена Нерѓосувачки Челик Ѓердан&Bracelet TG1065&7, БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 25.6" Модните голема мажите тешки Нерѓосувачки челик крстот ROSARY СИНЏИР ѓердан, Слободен Брод US$ 18.
Политика На Враќање
Ако објектот е дефектен, не може да се врати за наплата или размена во рок од 7 дена по приемот.Ние, исто така, ги прифатат овие методи, како што се T/T,Western union,Money gram и други методи.6", Слободни Брод US$ 12.Hotsale! БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ САД$ 5. Ние брод на светот од страна на Хонгконг нормален воздух mail, тоа обично трае 20-25 дена да пристигне, но понекогаш тоа може да трае околу или повеќе од 30 дена(тоа може да влијае на поштата, обичај или временска прогноза, итн).99 /парче
21. Однапред ви благодариме!
Ако имате било какви прашања во врска со трансакцијата, пред да замине било повратните информации, ве молиме контактирајте со нас и да ни даде можност да се најде решение.Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање .5/5/6/8мм
1 инч=25.6" Hotsale Силна Сребро Нерѓосувачки Челик Мажите Подарок Ѓердан Синџир Слободни Брод US$ 16.99 /парче
ПОП Мажите не 'Рѓосувачки Челик 6mm сребро Рамен змија синџир Ѓердан,22.

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
3dot5mm ширина, 5mm ширина, 6mm ширина, 8mm ширина
Главниот Камен Боја:
1Meter, 5meters, 10meters
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
Никој
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Пол:
Мажи
Материјал:
Никој
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
1/5/10meters
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
Никој
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Материјал:
316L не ' Рѓосувачки челик
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат