.

.

YBYT бренд 2018 нови мини моден Царска круна кружни пакет висок квалитет дама шопинг чанта жените рамо гласник торба

YBYT бренд 2018 нови мини моден Царска круна кружни пакет висок квалитет дама шопинг чанта жените рамо гласник

Оценка на посетителот:

DEN 424.00 -44 %
DEN 756.96
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Големина:
17.5cmx17cmx9cm
Тип На Објект:
Чанти
Бренд Име:
ybyt
Затворање Тип:
Патент
Број На Модел На:
1016
Декорација:
Sequined,Синџири
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Оддел
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Стил:
Моден
Надворешноста:
Никој
Тврдост:
Тешко
Обликот:
Кружни
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Главен Материјал:
PU
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Шаблон Тип:
царска круна
Големина:
17.5 cm x 17cm x 9cm

Купувачи како што избираат