.

.

Риболов Намамат Loach Црниот Бисер Бела Мека Мамка Симулација Кал Риба 10 Парчиња Торба 7cm/10cm Црв Копачка

Риболов Намамат Loach Црниот Бисер Бела Мека Мамка Симулација Кал Риба 10 Парчиња Торба 7cm/10cm Црв Копачка

Оценка на посетителот:

DEN 76.80
Залиха
Достапно за нарачка


Answer : ___________________________ NOTE : Бесплатен Превозот ќе ја испрати од страна на Не-препорачана Пошта,Ветување 70 дена не постигне ќе се наплата.Ако Цел Износ >7$ ќе ја испрати од страна на Регистрирани Воздух Mail
Риболов Намамат Loach Црниот Бисер Бела Мека Мамка Симулација Кал Риба 10 Парчиња Торба 7cm/10cm Црв Копачка

Карактеристики на предлогот

боја:
7cm Црна, 7cm Бисер Бели, 10cm Црна, 10cm Бисер Бели
Позиција:
Океански Брод Риболов,Океан Плажа Риболов,Океанот Рок Fshing,Езеро,Резервоар Езерцето,Река,Поток
категорија:
Лажни Намамат
Бренд Име:
LYNN РИБОЛОВ НАМАМАТ
Тип:
Вештачки Мамки
Број На Модел На:
Кал Риба

Купувачи како што избираат