.

.

50Pcs Крап риболов апаратури се намали цевката за греење се намали цевка крап риболов додатоци

50Pcs Крап риболов апаратури се намали цевката за греење се намали цевка крап риболов додатоци

Оценка на посетителот:

DEN 220.80
Залиха
Достапно за нарачка


50pcs Крап риболов апаратури се намали цевката за греење се намали цевка крап риболов додатоци
Опции :
1.0x60mm
2.0x60mm
3.0x60mm
50pcs/пакет
топлина се смалуваат цевка
темно зелени или кафеави достапни,ќе испрати по случаен избор од страна на достапни акции

Карактеристики на предлогот

Со Владетел или Не:
No
Позиција:
Езерото,Резервоар Езерце,Реката
Со Скала или Не:
No
Бренд Име:
jeely
Материјал:
Плетенка Жица

Купувачи како што избираат