.

.

Алуминиум виткање велосипед виткање матични висина прилагодливи виткање брзо ослободување виткање handlebar матични, стој toothless

Алуминиум виткање велосипед виткање матични висина прилагодливи виткање брзо ослободување виткање handlebar

Оценка на посетителот:

DEN 1936.00 -6 %
DEN 2059.20
Залиха
Достапно за нарачка


детали за производот Име : Двоен standpipe се одвиваат +столб Модел : ХС-Z105 + HY-S804 Материјал : AL6061 / T6 Спецификации : 25.4 * 28.6 * 285mm застанавте (со брзо ослободување) Склоност : 9degree Површина : елоксирани Боја : Црна и Виолетова, црна, портокалова, црна, сина, црна, златна, црна и зелена, црна и црвена (бара дополнителни боја може да се прилагоди) Тежина : околу 800g Предмет : виткање велосипеди на пазарот мејнстрим брендови toothless предната вилушка рамка Совети : виткање матични боја сега само црна, Други бои, сега се надвор од акциите, ви Благодариме Плаќање
1 .
2.Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката . Случај И Повратни Информации 1. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. 2. Никакви проблеми, ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши за да се Вратат 1.За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти На признание од страна на Продавачот, точка мора да биде. се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. 2.За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање. новиот објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. 3.Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. 4.Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. 5.Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција! Пратката 1.Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, e Packet во САД, двете trackable. 2.Експедитивни Услуги : Кина пост EMS, trackable на веб на Кина Пост ЕМС. 3. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број, особено Русија купувачот, ве молиме потврдете го вашето име и презиме . 4.Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното.

Карактеристики на предлогот

Handlebar Менгеме Дијаметар:
25.1 - 26.5 mm
Вилушка Менгеме Дијаметар:
28.6 mm
Материјал:
Алуминиум

Купувачи како што избираат