.

.

Buildreamen2 Авто Мека Гума Wiper Сечилото Bracketless Автомобил ветробранското стакло Дожд Шофершајбната Wiper 2 парчиња За на Ford Избега 2001-2004

Buildreamen2 Авто Мека Гума Wiper Сечилото Bracketless Автомобил ветробранското стакло Дожд Шофершајбната Wiper

Оценка на посетителот:

DEN 729.00 -5 %
DEN 767.52
Залиха
Достапно за нарачка


Опис : Погодни / За Ford Избега 2001-2004 Големина 19" + 19" 100% Сосема Нов. Bracketless Шофершајбната Wiper Ножеви За Возачот И Совозачот Флексибилни мека слој го намалува дијалог. Цела Сезона во Дожд и Замрзнување Време. Сите Временски услови на видливост,максимална Екран Контакт. Лесен За Инсталација. Пакет се вклучени : 1 Пар Автомобил Wiper Ножеви ве Молиме внимание : 1. За да се избегне купување на погрешен стакло, треба да се обрне внимание на автомобил година и фотографии во опис,пред да го стави на ред. Ако немате идеја дали стакло одговара на вашите автомобили, ве молиме контактирајте со нас и ни укажуваат на вашиот автомобил модел и автомобил на годината, ние ќе ви помогнат да ги најдете на wiper на ножот на кој се вклопи во вашиот автомобил. 2. Ве молиме да ни укажуваат дека вашиот автомобил е Десно-Страна Диск или Лево-Страна Диск, затоа што wiper систем е различно помеѓу RHD и LHD.

Карактеристики на предлогот

Бегство-Година:
2003,2004,2001,2002
Материјал Тип:
мека гума
Година:
2017Year
Објектот Ширина:
1inch
Специјални Функции:
Флексибилни; Водоотпорен
Објектот Висина:
1inch
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Тежина:
0.44kg
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Ford Модел:
Бегство
Бренд Име:
Buildreamen2
Име На Модел:
J-Кука

Купувачи како што избираат