.

.

1PC Висок квалитет на Комерцијални Електрични 9 ролки Колбас машина жешка куче колбас греење машина 110/220V 1800W

1PC Висок квалитет на Комерцијални Електрични 9 ролки Колбас машина жешка куче колбас греење машина 110/220V

Оценка на посетителот:

DEN 6864.00
Залиха
Достапно за нарачка


1 PC Висок квалитет на Комерцијални Електрични 9 ролки Колбас машина жешка куче колбаси
греење машина 110/220 V 1800 W Информации :
кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
Напомена : ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
слика шоу
Опис :

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZJMZYM
Број На Модел На:
FY-09
Напон (V):
110V/220V
Моќност (W):
1800w
Модел:
FY-09
број:
G411
Име на производ:
9 стап колбас машина
Номинална Напон:
110V или 220V
Моќ Оценка:
1800w
Температурата Опсег:
50-190 ° C
Стап Должина:
450mm
Производ големина:
560 * 400 * 200MM
Масло плоча големина:
440 * 365MM

Купувачи како што избираат