.

.

SP175 Чиста Свила/Флорални Batik Шема/Свила Ткаенини Mulberry Свила Еластична 93% Свила 7% Spandex/Width1.18yd Thickness19mm

SP175 Чиста Свила/Флорални Batik Шема/Свила Ткаенини Mulberry Свила Еластична 93% Свила 7% Spandex/Width1.18yd

Оценка на посетителот:

DEN 1868.00 -38 %
DEN 3012.00
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип:
водат ткаенина
Материјал:
Spandex / Свила
Техника:
Ткаени
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Функција:
еластичен
Шема:
Печатени
Стил:
Цветни Batik Шема
Nonwoven Техника:
Растенијата Реактивен Дигитално Печатење
деноминирани единица:
Метри
Употреба:
Облека Материјал
Материјал:
93% Свила 7% Spandex,Еластичен
Технологија:
Растенијата Реактивен Дигитално Печатење
Ширина:
1.18meter=46.46=1.29yd
Дебелина:
19m/m (mm или momme)
намалување:
5-8%
Продажба:
Фабрика Директни Трговија На Големо
превозот рок:
Бесплатен Превозот Кина Пост Регистрирани Воздух Mail

Купувачи како што избираат