.

.

WLJH 2x Led Сијалица P21W 1156 BA15S LED 79 2835 SMD Canbus 12v Авто Осветлување Копија Обратен Обратна Светилка За Saab 9-5 9-3

WLJH 2x Led Сијалица P21W 1156 BA15S LED 79 2835 SMD Canbus 12v Авто Осветлување Копија Обратен Обратна Светилка

Оценка на посетителот:

DEN 460.00 -20 %
DEN 575.04
Залиха
Достапно за нарачка


за 2005 година Saab 9-5 Аеро Седан Со 4 Врати 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2002 година Saab 9-5 Аеро Седан Со 4 Врати 2.0 L 2961 CC 181 Cu.3 L 2290 CC 140 Cu.3 L 2290 CC 140 Cu. V6 ГАС DOHC Turbocharged
за 2002 година Saab 9-5 Лак Вагон 4-Врата 3.3 L 2290 CC 140 Cu.0 L 1985 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2003 Saab 9-3 SE Конвертибилна 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2003 Saab 9-5 Лак Седан Со 4 Врати 3.0 L 1985 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2004 Saab 9-5 Аеро Седан Со 4 Врати 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2002 година Saab 9-3 Viggen Hatchback 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2004 Saab 9-5 Лак Седан Со 4 Врати 2.0 L 1985 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2004 Saab 9-3 Лак Седан Со 4 Врати 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2003 Saab 9-5 Аеро Вагон 4-Врата 2. инстант on/off, нема да се загрее време.3 L 2290 CC 140 Cu. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2003 Saab 9-3 Лак Седан Со 4 Врати 2.3 L 2290 CC 140 Cu.3 L 2290 CC 140 Cu. Без жива, УВ, IR или други deleterious зрачење.3 L 2290 CC 140 Cu.
УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.3 L 2290 CC 140 Cu.3 L 2290 CC 140 Cu. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2005 година Saab 9-5 Линеарна Вагон 4-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2002 година Saab 9-5 Лак Седан Со 4 Врати 3.0 L 1985 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2003 Saab 9-3 Вектор Седан Со 4 Врати 2.3 L 2290 CC 140 Cu.ние не сме одговорни за било обичај должност или увозни даноци!
Пакет
Во текот на WLJH пакет торба за надградба, некои од нашите клиенти ќе добијат стариот пакет на услуги, и некои од нив ќе добие нов пакет,ви благодариме на сите за разбирање. ние не сме одговорни за било обичај должност.3 L 2290 CC 140 Cu.3 L 2290 CC 140 Cu.0 L 1985 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2004 Saab 9-3 Линеарна Седан Со 4 Врати 2.3 L 2290 CC 140 Cu. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2004 Saab 9-5 Линеарна Вагон 4-Врата 2.0 L 1985 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2003 Saab 9-3 Линеарна Седан Со 4 Врати 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2003 Saab 9-5 Линеарна Вагон 4-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2005 година Saab 9-5 Лак Вагон 4-Врата 2. V6 ГАС DOHC Turbocharged
за 2003 Saab 9-5 Линеарна Седан Со 4 Врати 2.3 L 2290 CC 140 Cu.0 L 1985 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2002 година Saab 9-3 SE Hatchback 4-Врата 2.3 L 2290 CC 140 Cu. l4 ГАС DOHC Turbocharged
ОДБРАНИОТ ЗА ВАС :
Ве молиме погледнете ги нашите led купување да се најде најдобро одговара сијалица за вашиот автомобил модел!
Сертификат
Превозот
Ние само брод да се потврди цел адреси. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2002 година Saab 9-5 Аеро Вагон 4-Врата 2.3 L 2290 CC 140 Cu.0 L 1985 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2003 Saab 9-5 Аеро Седан Со 4 Врати 2.3 L 2290 CC 140 Cu. Моќност : 10 w Работен Напон : DC 12 V 500 LM-550 LM
Крстот Референца :
1156,1073, 1093, 1129, 1141, 1159, 1259, 1459, 1619, 1651, 1680, 3496, 5007, 5008, 7506, 752, G18, 61, 63, 69, 71, 81, 98, 98, 303, 623, 1003, 1155, 1247, 1251, 3497, 5007, 500
Answer : ___________________________ Note :
- Пред да ја купите, проверете дали 1156 Приклучок за Видот и должината на оваа сијалица може да се вклопат во вашиот автомобил е објектив на Домување.
Враќање
Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме да се помогне да се вратат во рок од 10 дена со вашата потврда за целосно рефундирање на куповната цена, не вклучувајќи го и превозот и ракувањето со такси.3 L 2290 CC 140 Cu.(Шведска обичај ќе.0 L 2961 CC 181 Cu.0 L 1985 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2004 Saab 9-3 Аеро Седан Со 4 Врати 2.0 L 2961 CC 181 Cu. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2004 Saab 9-3 Аеро Конвертибилна 2-Врата 2.0 L 1985 CC l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2004 Saab 9-3 Лак Конвертибилна 2-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2004 Saab 9-5 Лак Вагон 4-Врата 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2005 година Saab 9-5 Лак Седан Со 4 Врати 2. l4 ГАС DOHC Turbocharged
за 2002 година Saab 9-3 Viggen Hatchback 4-Врата 2.
- Ве молиме обидете се да се јават на поларитетот на LED светло ако најде дека LED светло не работи правилно по инсталација
Пакет :
2 парчиња 1156/P21 W Висока Моќност LED Сијалица
Прикажи :
Запомни ова е со висок квалитет 2835 Led диоди!
C ompatibility :
Поради производителот варијации, Ние силно советува дека ќе се потврди на светилки услов со што се однесуваат на вашето возило прирачник/Прирачник; Ако не сте сигурни каков тип на светилки ви треба за вашиот автомобил,ве молиме контактирајте со нас со вашиот автомобил се направи модел и година направи,ние ќе дознаете право светилки за вас.

Карактеристики на предлогот

Емитуваат Боја:
Црвена, Бела, Жолта
Тип На Објект:
Обратна Светла
Име На Модел:
BA15s - P21W LED Светилки
За Возило Брендови/Модел:
Saab
Wattage:
10W
Saab Модел:
9-3
Напон:
12V
Интерфејс Тип:
BA15S (1156)
Бренд Име:
WLJH
Lumens:
550LM
Производителот Дел Број:
1156 BA15S = 1073 1093 1129 1141 1159 1259 1459 16
Осветленост Дел Број:
1141, 2396, 1156, 12088, 1156NA, 97NA
Другиот Дел Број:
631, 1156ST, 1073LL, 1156LL, 7506L, 3497LL
Гаранција:
Yes
боја:
3 бои
Функција:
Изградена е во Грешка Слободни отпорник Auto/Автомобил-LED Светилки
Осветлување:
360 степени агол на гледање елиминира
Животен век:
повеќе од 60.000 часа

Купувачи како што избираат