.

.

злото енергија 2.25 од не ' Рѓосувачки Челик Заглавија Y Цевки за Електрични Издувните Исечок Полнење Со Рачен се Префрлат Автомобил Модифицирани Делови за Издувни г?

злото енергија 2.25 од не ' Рѓосувачки Челик Заглавија Y Цевки за Електрични Издувните Исечок Полнење Со Рачен

Оценка на посетителот:

DEN 1375.00 -20 %
DEN 1718.40
Залиха
Достапно за нарачка


2.25 Електрични Издувните Исечок Со Рачно префрлете Дизајн свој Y цевка и да ја користите вашата сопствена switch Спецификација :
Вентил Материјал : Алуминиум Легура
Состојба : нова
Бои да се избере : Sliver Како на слика
Количина : 1 Сет
Големина : 2.25 Инчен
Карактеристики :
1. Лесни ЦПУ Машински Елоксирани Т-6061 Авиони Алуминиум Легура
2. Високо Полиран Финиш
3. Tig Заварени Изградба
Пакетот вклучува :
1 * Електрична Издувните Отсечени Комплет со Рачка на Моторно Управувано
3* завртки
1*Прирачник прекинувач
1 X 12 Ft Жици Цврстина
Хардвер како што е Прикажано на Сликата Погоре
Универзална електрични издувните cout надвор
Година Направи Модел трим мотор
СИТЕ сите сите сите СИТЕ

Карактеристики на предлогот

Производителот Дел Број:
2336H
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Другиот Дел Број:
Никој
Проверка на автентичност:
B16.34 Сертификација ASME B16.34
Осветленост Дел Број:
2.25 ИНЧЕН
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Бренд Име:
злото енергија
Тип:
Пеперутка Тип
Специјални Функции:
врска
боја:
Сребро.
is_customized:
Yes
Гаранција:
3 месеци во нормална состојба
Големина:
2.5 inch
Материјал:
Алуминиум легура
Тежина:
1.1kg
Обработка на време:
во рок од 5 дена
Години:
сите
Функција:
Прилагодете автомобил звук
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Купувачи како што избираат