.

.

Филтер за воздух за 2002 година Toyota Camry 2.4 / 3.0, Highlander,за Lexus ES300, RX330 / ГШ 300, LEXUS IS 300 Oem:17801-20040 #SK144

Филтер за воздух за 2002 година Toyota Camry 2.4 / 3.0, Highlander,за Lexus ES300, RX330 / ГШ 300, LEXUS IS

Оценка на посетителот:

DEN 419.04
Залиха
Достапно за нарачка


Модел
ЗА LEXUS ЗА ТОЈОТА
Модел CC KW Цилиндар Тип Година
ЗА LEXUS
ЗА LEXUS RX (GYL1_, GGL15, AGL10) 350 AWD 3456 204 6 Затворени Off-Road Возило, 2008-
ЗА LEXUS RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) 300 2995 150 6 Затворени Off-Road Возило 2003-2008
ЗА LEXUS RX (MHU3_, GSU3_, MCU3_) 350 AWD 3456 203 6 Затворени Off-Road Возило, 2006-2008
ЗА ТОЈОТА
ЗА TOYOTA CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) 2.4 VVT-i 2362 112 4 Салон 2001-2006
ЗА TOYOTA CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) 3.0 141 2995 6 Салон 2002-2006
ЗА TOYOTA CAMRY (MCV3_, ACV3_, _XV3_) 3.0 V6 2995 137 6 Салон 2001-2006
ЗА TOYOTA HIGHLANDER (_MHU4_, _GSU4_, _ASU4_) 2.7 VVTi 4 WD 2671 140 4 MPV 2007-
ЗА ТОЈОТА KLUGER (_MCU2_, _ACU2_) 2.4 2362 115 4 MPV 2000-2007
ЗА ТОЈОТА KLUGER (_MCU2_, _ACU2_) 3.0 2995 164 6 MPV 2000-2007
ЗА ТОЈОТА KLUGER (_MCU2_, _ACU2_) 3.0 4 WD 2995 164 6 MPV 2000-2007

Карактеристики на предлогот

Земја/Регион на Производство:
Кина
Објектот Ширина:
193
Специјални Функции:
engin филтер за воздух
Производителот Дел Број:
17801-20040
Lexus Модел:
RX350
Осветленост Дел Број:
17801-20040/0H010/0H020
Објектот Должина:
318
За Возило Брендови/Модел:
Lexus
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
43
Другиот Дел Број:
17801-20040/0H010/0H020
Бренд Име:
SAFIL
Материјал Тип:
филтер paepr
Објектот Тежина:
400G

Купувачи како што избираат