.

.

SEKUSA Топла Продажба Мали Beaded Спојки Чанта Елегантна Црна Вечер Чанти Свадба Партија Спојки Чанта Метални Синџир Рамо Кеси

SEKUSA Топла Продажба Мали Beaded Спојки Чанта Елегантна Црна Вечер Чанти Свадба Партија Спојки Чанта Метални

Оценка на посетителот:

DEN 1310.00 -35 %
DEN 2016.00
Залиха
Достапно за нарачка


SEKUSA Топла Продажба Мали Beaded Спојки Чанта Елегантна Црна Вечер Чанти Свадба Партија Спојки Чанта Метални Синџир Рамо Кеси

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Чанти
Стил:
Моден
Декорација:
Дијаманти,Beading,Везови,Синџири,Appliques
Пол:
Жените
Обвивка Материјал:
Полиестер
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Тврдост:
Тешко
Затворање Тип:
Hasp
Бренд Име:
SEKUSA
Обликот:
Размавта
Број На Модел На:
YM1132
Шаблон Тип:
Цврста
Број на Рачки/Ремени:
Еден
Главен Материјал:
Полиестер
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Патент Џеб
Повод:
Разноврсна
Надворешноста:
Никој
Големина:
20*12*6.5CM
клучен збор :
Beaded Спојки Чанта
Пол:
Жените
Место на Потекло:
Жеџијанг Во Кина(Копно)
Тип:
Торба
Стил:
Вечер Торба
боја:
слика во боја
Occassion:
Партија Свадба Подарок
Материјал:
кристал легура
Отворен Стил:
Спојката

Купувачи како што избираат