.

.

Моден Розова Боја со златни лисја Свадба Коса, Накит, булчински Свадба Додатоци Булчински Тиара Freeshipping RE582

Моден Розова Боја со златни лисја Свадба Коса, Накит, булчински Свадба Додатоци Булчински Тиара Freeshipping

Оценка на посетителот:

DEN 399.00 -22 %
DEN 511.20
Залиха
Достапно за нарачка


Бренд : Roseeden
Објектот Стил : Свадба Тиара Круна
Позлата : Злато Позлатен
Прилики : Свадбена/Партија/Матурска/Годишнината
Топло Совети :
1. Руски пријатели ,ве Молиме оставете ни полно име и вашата улица и куќа број и стан број,затоа што Русија има нови правила за да се добијат пакет успешно.
2.Ако сте за промет на големо клиенти ,можете да го користите количката се направи ред за нас,тогаш ни остави порака,ние ќе ви понудиме најдобра цена и правото брза испорака.
3.Кога ќе ја прими стоката,ако не се како нив,ве Молиме контактирајте со нас пред да ни остави лош повратни информации,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем,ние ќе направиме се подобро и подобро,ви благодарам.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
ROSEEDEN
Тип:
Tiaras
Број На Модел На:
Vogue свадба тиара
Свадба:
свадба тиара
Моден:
tiaras и коронки
Жените:
моден круна тиара
Функција:
свадба tiaras за невести
Прилики:
Свадба/Партија/Матурска/Годишнината/Свадбата
квалитет:
100% висок квалитет
Свадба:
Свадба бисер & кристал
испорака:
Бесплатен превозот
тиара круна:
Коса Додатоци

Купувачи како што избираат