.

.

Дама Чевли Печатење Гроздобер Стил Калај Знак Ѕид налепница Железо Антички Метал Калај Сликарство Ѕид Калај Знаци Паб ОРКЕСТАРОТ 20X30CM

Дама Чевли Печатење Гроздобер Стил Калај Знак Ѕид налепница Железо Антички Метал Калај Сликарство Ѕид Калај

Оценка на посетителот:

DEN 350.00 -19 %
DEN 432.00
Залиха
Достапно за нарачка


Материјал : Железо
Големина : 30*20cm

Карактеристики на предлогот

Стил:
Медитеранот
Материјал:
Железо
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
5731

Купувачи како што избираат