.

.

Злато & Сребрена На Ѕвонење 9 Бои Опција Druzy Кварц Teardrop Pendant Ѓердан Рок Кристали Pendant Ѓердан Teardrop Ѓердан

Злато & Сребрена На Ѕвонење 9 Бои Опција Druzy Кварц Teardrop Pendant Ѓердан Рок Кристали Pendant Ѓердан Teardrop

Оценка на посетителот:

DEN 97.00 -32 %
DEN 143.52
Залиха
Достапно за нарачка

Злато & Сребрена На Ѕвонење 9 Бои Опција Druzy Кварц Teardrop Pendant Ѓердан Рок Кристали Pendant Ѓердан Teardrop Ѓердан
1, Сите наши слики според нашите вистински производи, ве молиме љубезно ве молиме проверете ја големината пред вашата цел, изберете го вашиот најдобар да одговара, ви благодарам.
2, Сите наши производи материјали се ЕКО-frienldy.
3, ве Молиме да се направи вашата цел е повеќе од $10.0, тогаш можеме да бесплатен превозот со употребливи следење на број.
4, Ако вашата цел е повеќе од $15.0, бесплатен превозот преку Експрес, DHL/UPS/ФЕДЕКС/ЕМА/ARAMEX/SF Express/ТНТ итн. од врата до врата услуга, 3-5 дена за испорака.
Плаќање :
1, Зачувам
2, Moneybookers
3, Western Union Трансфер На Пари
4, Кредитна Картичка
и така натаму
Се враќа :
1, Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
2, Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на предмети within7 дена на вашиот приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
1, Ние ви нудиме 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12 месеци бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да го
имајте на превозот и трошоците за враќање.
2, Ако на кој било дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
1, за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
2, Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
0.94*0.59 инчи
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Бренд Име:
ZWPON
Материјал:
Смола
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
30+3.14 inches
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
N3385
Материјал:
Легури,смола
производ тежина:
10g
Пакет:
1pc во ЈП торба, а потоа во кутија или меур плик
превозот:
Бесплатно од страна CPAM или ePacket. Слободен страна на курирската служба DHL, Кога цел е над $200
време на испорака:
12-45 Работни денови според вашата нарачка & пост работа
Големина:
0.94*0.59 inches
Клучни зборови:
Teardrop Druzy Pendant Ѓердан
Предмети име:
9 Бои Teardrop Druzy Pendant Ѓердан
Производи име:
9 Бои Teardrop Druzy Pendant Ѓердани
Мин. цел:
$8.0

Купувачи како што избираат