.

.

Возрасни Мажи Цртан филм Cosplay Folivora Bradypus Onesies Sleepwear Pyjamas Пижами Година Карневал ноќта на Вештерките Костим за Жени

Возрасни Мажи Цртан филм Cosplay Folivora Bradypus Onesies Sleepwear Pyjamas Пижами Година Карневал ноќта

Оценка на посетителот:

DEN 1090.00 -20 %
DEN 1362.24
Залиха
Достапно за нарачка


100% нов бренд & висок квалитет
Ова е многу убава и прекрасна! Совршен за Божиќ/Роденден/ноќта на вештерките подарок. Тема : Аниме карактери Материјал : Супер меки и топли поларните руно
Пол : Женски и Машки и двете можат да се носат.
Пакет : 1* onesies (без обувки)
Постои 1-2 cm отстапување постои поради различни мерење начин. Имаме наша сопствена фабрика. Ова е добар квалитет симпатична цртан филм животинско onesies. Ние поддршка на пад на Превозот / трговија на Големо клиентот. Можете да контактирате со нас кога ќе се направи нарачка. Ние ќе ви обезбедиме најдобра цена и брза испорака за вас.
Плаќање :
Добредојдовте на употреба ЗАЧУВАМ, T/T, Alipay,Запад унија итн.
Време на испорака : 1. Примање на време = Обработка на време +Превозот време 2. Обработка На Време : Околу 5-15 Дена 3. Превозот Време : 15-26 Дена Од Воздух Mail, Слободни. 3-10 Работни Дена Од Express.
Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува време на викендите и банката празници.Имајте предвид дека времето на испорака може да се разликуваат,особено за време на максималните периоди на работа.
Сите предмети ќе бидат испратени од нашата фабрика во Кина директно.
Политика На Враќање :
Ако сте ги добиле вашите елементи кои се имате било какви проблеми или ако не се задоволни со тоа, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 30 дена од доставената датум. Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум. 2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ние секогаш им понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас. 3. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!
Контакт со нас на :
Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас преку е-маил или trademanager разговор.
Ние ќе се потрудиме да assit ќе ти се задоволни со оваа трансакција.
Ви благодариме за вашата поддршка и сите!

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL
Извор:
Bradypus Onesies
Посебни Употреба:
Носии
Извор Тип:
Филм & TV
Бренд Име:
NOWCOS
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Компоненти:
Jumpsuits & Rompers
Број На Модел На:
2018
Материјал:
Поларните руно
Знаци:
Folivora
Главната боја:
Браун
ФОТО:
100% реално фото снимање
Карактеристично:
Мека, Топла
Посебни Употреба 1:
Folivora cosplay костим, Перформанси облека, Folivora onesies
Посебни употреба 2:
Возрасни унисекс цртан филм sleepwear, цртан филм cosplay pajama
Одделот За Името:
Возрасни
Должина На Ракав:
Целосна
Карактеристики:
100% редукција на карактер анимација
Пакетот Вклучува:
1 парче onesies
Тип На Објект:
Цртан филм cosplay носии

Купувачи како што избираат