.

.

YAOPEI Оригинални За Ford Гуми Пневматик притисок сензор RDKS TMPS Сензор 1862980 EV6T-1A180-DB EV6T-1A180-БЛАГАЈНИЧКИ НОВИ

YAOPEI Оригинални За Ford Гуми Пневматик притисок сензор RDKS TMPS Сензор 1862980 EV6T-1A180-DB EV6T-1A180-БЛАГАЈНИЧКИ

Оценка на посетителот:

DEN 1019.00 -18 %
DEN 1242.24
Залиха
Достапно за нарачка


Оригиналната За Ford Гуми Пневматик притисок сензор RDKS TMPS Сензор 1862980 EV6 T-1 A180-DB EV6 T-1 A180-БЛАГАЈНИЧКИ НОВИ
Главната кодови : 1862980, EV6 T-1 A180-ДБ, EV6 T-1 A180-CB, EV6 T-1 A150-ДБ, EV6 T-1 A150-БЛАГАЈНИЧКИ.
Одговара :
За Ford Mondeo ab Baujahr 9/2014
За Форд Фокус ab Baujahr 1/2014 (nicht für ST)
За Ford C-Max ab Baujahr 1/2014
За Ford Grand C-Max ab Baujahr 1/2014
За Ford B-Max ab Baujahr 6/2014
За Ford Fiesta ab Baujahr 5/2014 (nicht für ST)
За Ford Kuga ab Baujahr 1/2014
Нашите Услуги :
1,еден на Еден професионален продажба на услуги за клиенти
2,12 месеци гаранција на Нафта Сензори за Притисок и услуги за постојан на советување
3,имаме професионална сообраќајно претпријатие, од производство до дестинацијата добра услуга за вас
4,Ние може да обезбеди професионална ОЕМ и ODM.
Гаранција :
1. Секој објект е строго се тестираат пред пратката.
2. Објектите се оправдани ослободени од дефекти за 12 месеци од денот на понудата.
3. Ако објектите се оштетени или делумно се погрешни,ве молиме контактирајте со нас.
Треба да се прати на предмети назад кон нас, и да ги плати се врати превозот надомест.
Ние ќе ви испратиме замена по добиете пакет.
Наплата & Враќање :
Ќе има 14 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас на 14 дена. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од 14 дена, се смета дека се користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Се надевам дека ќе може да се разбере. Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и мора да ни овозможи со превозот следење на број, вашиот причина за враќање, и вие сте Aliexpress ID. Ние ќе рефундирање на дека по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени. Можете исто така да одберете да ги имате замена
Увозни Давачки :
Треба да проверите со вашиот царинската испостава за да дознаете што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување на Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачите одговорност Пред потпишување на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа. Ако не е, ве молиме да одбие да го потпише. Ќе се смета денот на приемот на правото на производот колку што потпиша parce
Превозот И Испорака На Време
Се Врати И Повратни Информации

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
EV6T-1A180-ДБ, EV6T-1A180-CB, EV6T-1A150-DB
Материјал:
Стандард
Бренд Име:
YAOPEI
Производителот Дел Број:
EV6T-1A180-DB EV6T-1A180-БЛАГАЈНИЧКИТЕ
Другиот Дел Број:
EV6T-1A180-ДБ, EV6T-1A180-CB, EV6T-1A150-DB
Поставување на Возило:
Лево, Десно, Напред, Заден
Површина:
Црна
Фреквенција:
315 Mhz
Сервис Полнење:
1110 заптивка за миење хексадецимален орев вентил главниот вентил капа
Гаранција должина:
30 ден Гаранција
Количина ќе добиете:
1 сензор & 1 услуга за полнење
боја:
Црна
Автомобил Производител:
за форд

Купувачи како што избираат