.

.

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за Acer Стремат 5536G 5236 5536 5738 5338 5738Z ФАН P/N: MS2264 DFS551305MC0T F926

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за Acer Стремат 5536G 5236 5536 5738 5338 5738Z ФАН P/N: MS2264

Оценка на посетителот:

DEN 286.00 -29 %
DEN 402.72
Залиха
Достапно за нарачка

Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за Acer Стремат 5536 G 5236 5536 5738 5338 5738 Z ФАН P/N : MS2264 DFS551305 MC0 T F926
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
Состојба : Нова Бренд. Heatsink не е вклучена, само вентилаторот за ладење. Употреба : Лаптоп Вентилаторот За Ладење.
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Вентилаторот за Ладење.
( Heatsink не е вклучен ).
Фото е за повикување само !
Еден Навивач од различни фабрика, и-знам бренд вклучуваат ADDA, FORCECON, SUSON , SPEA, Делта и така натаму. Така ќе добиете фан ќе бидат различни логото и кодот од сликата. Но, ние се осигура дека ќе го добиете фан одговара за вашиот лаптоп . Ние гарантираме дека сето ова брендови се меѓусебно. Ако имате било какви прашања, или ќе умот овој проблем, ве Молиме да се биде внимателен пред купување !
Компатибилен Модел :
1 x Нов лаптоп процесор вентилаторот за ладење кулер за Acer Стремат 5536 G 5236 5536 5738 5338 5738 Z ФАН P/N : MS2264 DFS551305 MC0 T F926

Карактеристики на предлогот

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
за Acer Стремат 5536G 5236 5536 5738 5338 5738Z
USB Порти:
како Слика
Бренд Име:
DBJBA
Тип:
Еден Фанови
Апликацијата Лаптоп Големина:
како Слика
Материјал:
Пластични
Тип Радијатор:
како Слика
Производи Статус:
Акции

Купувачи како што избираат