.

.

Закачам Нараквици Од Не ' Рѓосувачки Челик За Мажи Нараквици За Жените Година Гроздобер Мода Ткаени Кожа Хривнија Кожа Магнет Подароци

Закачам Нараквици Од Не ' Рѓосувачки Челик За Мажи Нараквици За Жените Година Гроздобер Мода Ткаени Кожа

Оценка на посетителот:

DEN 235.20
Залиха
Достапно за нарачка


ѕвезда на Производот : Мода жените нараквици Материјал : не ' рѓосувачки челик/кожа Големина : нараквица должина : 22 cm Тежина : 20 g Количина : 1pc Пакување : 1pc/opp вреќа 12 компјутери или повеќе добиете 10% попуст

Карактеристики на предлогот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
позлата:
Злато-боја
Стил:
Класичен
Обликотшема:
Круг
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Бренд Име:
JUJIE
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Дијаметар:
8 см
Број На Модел На:
SH-S80107
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
личност нараквици Гем боја:
Кафеави/Црни
личност нараквици Материјал:
Нерѓосувачки Челик/Кожа
личност нараквици Пол:
Унисекс
личност нараквици тип:
моден личност
личност нараквици Стил:
Тренди
Кожа Хривнија Модел:
SH-S80107
Кожа Хривнија Тежина:
20 g
Кожа Хривнија потекло:
Кина
Кожа Хривнија должина:
22 см
Кожа Хривнија тип:
Шарм Нараквици

Купувачи како што избираат