.

.

Вештачки Dianthus Зелени растенија вештачки succulents лажни пластични вештачки растенија planta трговија на големо вештачко цвеќе фабрика

Вештачки Dianthus Зелени растенија вештачки succulents лажни пластични вештачки растенија planta трговија на

Оценка на посетителот:

DEN 168.00 -24 %
DEN 220.32
Залиха
Достапно за нарачка


Вештачки Dianthus Зелени растенија вештачки succulents лажни пластични вештачки растенија planta трговија на големо вештачко цвеќе фабрика
Производи спецификација
Цвет Име : Вештачки Dianthus вкусен растенија
Материјал : заштита на Животната средина пластика
боја : Како на сликата покажува
Корисни : Креативни домаќинство декоративни мебел, На балкон декорација,На седи соба декорација.
Пакет : 110 парче, Пластична кеса, повеќе од 10 парче, картонска кутија.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Мешана боја е добредојден, можете да оставите порака да ни кажете вашата боја барање!!
Само фабрика за вас, ние не снабдување вазна.
забелешка : следните информации за повикување само . ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации .
Плаќање
1. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.
2. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната или Хонг Конг Пост Воздухопловната кој е бесплатен превозот земји како следниве : сад; Обединето Кралство; Австралија; Бразил; Канада; Италија; Турција; Шпанија; Малезија; Франција; Русија; Шведска; Нов Зеланд; Норвешка; Швајцарија; Јапонија; Тајланд; Ирска; Израел; Белгија; Полска; Јужна Кореја; Австрија; Германија; Данска; Сингапур. Други земји и пакет над 2kg, купувачот мора да си дозволат целиот превозот цена.
П : дали постои следење на број на мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот следење на број, и можете да го видите на пратката статус на соодветниот веб-сајт.
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што">'s трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Враќање :
Ние се грижиме за вас, нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме. Па ако имаш било какви проблеми, ве молиме да поминат без двоумење да контактирате со нас. ВЕ МОЛИМЕ НИ E-MAIL ПРВО, ПРЕД НАПУШТАЊЕ НА БИЛО КАКВИ НЕГАТИВНИ/НЕУТРАЛЕН ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ ИЛИ ДА СЕ ОТВОРИ БИЛО СЛУЧАЈ/СПОРОТ. Сите комуникации се ракува преку е-Маил. Ние се стремиме да одговори на сите пораки што е можно побрзо, но поради високите e-mail на јачината на звукот и различни временски зони,тоа може да потрае некое време за нас да се одговори(и не можеме да одговарате на пораки неделите и други државни празници, ве молиме почекајте со трпение ако ни испратите пораки на/пред овие денови). Однапред ви благодариме за вашето трпение.Ние го цениме вашиот позитивен фидбек.

Карактеристики на предлогот

Тип:
Декоративни Цвеќиња & Венци
Бренд Име:
ИО ИЗБ
Стил:
Цвет
Повод:
Божиќ
Број На Модел На:
Вештачки Растенија
Тип:
Dianthus
is_customized:
Yes
Вид:
Вештачки Растенија
Материјал:
Пластични
боја:
Зелена, Црвена
Големина:
17cm high
ОЕМ:
Yes
Цвет вид:
вештачки кактус

Купувачи како што избираат