.

.

Меки И Удобни Памучни Материјали Боксер Шорцеви Безбедност Панталона Жените Шорцеви Панталони

Меки И Удобни Памучни Материјали Боксер Шорцеви Безбедност Панталона Жените Шорцеви Панталони

Оценка на посетителот:

DEN 62.00 -20 %
DEN 77.28
Залиха
Достапно за нарачка

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List ", Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа ".Ви благодарам многу!!! ^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.
Безбедноста на Жените Шорцеви Нови Лето Женски Безбедност шорцеви Тренингот Корселе Панталони За Жени
Пол : Жените
Стил : Мода, Bustier
Материјал : Spandex,Полиестер Мешавини
Пакетот вклучува : 1 PC Корсет
Големина на Табела : DH365
половината хип Бедрото должина 26cm/10.24" 30cm/11.81" 15cm/5.91" 25cm/9.85"
DH366 :
половината хип Бедрото должина 27cm/10.63" 32cm/12.60" 15cm/5.90" 27cm/10.63"
DH367 :
половината хип Бедрото должина 26cm/10.24" 33cm/12.99" 15cm/5.91" 24cm/9.45"

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
SILVERCELL
Материјал:
Полиестер,Најлон
Функција:
Невидливи
Број На Модел На:
QL21
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Безбедност Кратки Панталони

Купувачи како што избираат