.

.

Meetrock LED Ba9s T11 T4W H6W 233 супер светол Ентериер светилки за читање светлина автомобил светлина sourse 12 SMD 5730 бела DC 12v

Meetrock LED Ba9s T11 T4W H6W 233 супер светол Ентериер светилки за читање светлина автомобил светлина sourse

Оценка на посетителот:

DEN 39.00 -19 %
DEN 48.00
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот

Карактеристики на предлогот

Објектот Тежина:
0.01kg
Е Корола-Година:
1993,1994,1998,1990,2008,2013,1997,1995,2009,2000,2007,1996,2015,2006,1992,2001,2004,2003,1991,2011,2002,2014,2005,2012,1999,2010
Бренд Име:
meetrock
Име На Модел:
BA9S
Тип На Објект:
Царинење Светла
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Wattage:
1W
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
BA9S
Тојота Модел:
Е корола
Lumens:
300lm

Купувачи како што избираат