.

.

YYW 100PCs Злато-боја Нерѓосувачки Челик Hummer Ноктот Затворач DIY Накит Додатоци 6/7/9mm Големина Дизајни Накит Наоди Clasps

YYW 100PCs Злато-боја Нерѓосувачки Челик Hummer Ноктот Затворач DIY Накит Додатоци 6/7/9mm Големина Дизајни

Оценка на посетителот:

DEN 477.00 -30 %
DEN 681.60
Залиха
Достапно за нарачка


W elcome на нашата online продавница
Нерѓосувачки Челик Hummer Ноктот Затворач,Diy, злато боја галвански, различна големина за избор, , 100 PCs/Торба, кои се Продаваат од Страна на Чантата
Како да се плати за цел Пакување
Превозот 1. Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO. Цел Бесплатен превозот од Кина Пост Нерегистрирани ( продавачот за испорака метод ). Цел > $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн. Цел > $200 Бесплатен превозот од UPS-от, DHL, EMS, итн.
Превозот Метод
Земји и Региони
Превозот Време
Кина Пост Воздухопловната
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др.
5-15 дена
Наплата
Повратни Информации & Награда
Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро!

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
накит наоди
Објектот Должина:
0.1cm
Производ Карактеристики:
злато во боја, различна големина за избор
Објектот Дијаметар:
0.06cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Објектот Висина:
0.03cm
Бренд Име:
YYW
Број На Модел На:
160523085435
Објектот Ширина:
0.03cm
Накит Наоди Тип:
Clasps & Куките
Објектот Тежина:
40g
Ефект:
различна големина за избор
Материјал:
Челик

Купувачи како што избираат