.

.

Бесплатен Превозот 70m (35pcs) многу, 2m по парче, предводена од алуминиумски профил за led ленти со млечниот дифузна маска или транспарентен капак

Бесплатен Превозот 70m (35pcs) многу, 2m по парче, предводена од алуминиумски профил за led ленти со млечниот

Оценка на посетителот:

DEN 12334.08
Залиха
Достапно за нарачка


led алуминиумски профил за led лента- спецификација-
2000mm X25mm X7mm
1) Примена на Алуминиум LED профил направени за LED лента
2) Должината на Алуминиум LED профил 2 M
3) PC покритие на Алуминиум LED профил - -Млечниот/заоблачено
4) на Крајот капи на Алуминиум LED профил 2m со 4 парчиња на крајот капи
5) Клипови од Алуминиум LED профил 2 m со 4pcs на клипови
6) Алуминиумски LED профил Елоксирани алуминиумски површината со модерен дизајн
Ако имаше некоја посебна барање,како треба различна должина ,екстра додатоци(на Крајот Капи или Клипови), ве Молиме контактирајте со нас.
Answer : ___________________________ Note :
Имаме голем број на алуминиумски профили, pls контактирајте со нас за повеќе детали ако сте заинтересирани во други профили.

Карактеристики на предлогот

боја:
млечниот маска, јасно маска
Извор На Светлина:
LED Светилки
Тип На Објект:
Бар Светла
База Тип:
Оптоварување
Тело Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Пејзаж Осветлување
Ширина:
2.5cm
Број На Модел На:
YL25072
сертификација:
RoHS,CE
Должина:
200cm
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
3 години
Извор На Енергија:
DC
Карактеристики:
Елоксирани Сребро.
Бренд Име:
YANGMIN
Напон:
12V
Е dimmable:
Yes
Wattage:
without LED chips inside
is_customized:
Yes
Гаранција:
3 Години
Тело Материјал:
Алуминиум
Водоотпорен:
No
Тип На Објект:
Бар Светла
Употреба:
Пејзаж Осветлување
време на испорака:
3 дена
ПОВРШИНА:
Елоксирани Сребро.

Купувачи како што избираат