.

.

Единствени Моден Романтична Сјај Ѓердан Коси Кристал Светат во Темно Pendant Подарок Блескав Накит Љубители'cbetrwuec за жени

Единствени Моден Романтична Сјај Ѓердан Коси Кристал Светат во Темно Pendant Подарок Блескав Накит Љубители'cbetrwuec

Оценка на посетителот:

DEN 93.00 -10 %
DEN 103.20
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
4.7*1.1 cm
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
50cm
Метали Тип:
сребро позлатен
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
MCYGN043
Повод:
партија,свадба,ангажман,годишнина,подарете
Стил:
Рачно Изработени Ѓердани
Материјал:
Цинк Легура

Купувачи како што избираат