.

.

Метал Пенисот Кафез Машки Чистота Уред Не ' Рѓосувачки Челик За Возрасни Петел Кафез Метал Чистота Mens Секс Играчки

Метал Пенисот Кафез Машки Чистота Уред Не ' Рѓосувачки Челик За Возрасни Петел Кафез Метал Чистота Mens Секс

Оценка на посетителот:

DEN 1043.00 -9 %
DEN 1146.24
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики Направен од флексибилни и телото-безбедно нерѓосувачки челик Издржливи, водоотпорен и сигурен за користење Помош за да се надополни и да се зголеми стимулација или уживање за вашиот сексуален живот, Совршено се вклопуваат за било пенисот со внатрешен дијаметар од 5 cm Лесно да се заклучи и чисти одличен избор за вас за да се спречи мастурбацијата, но имајте возбуден цело време Погодна за сите во текот на годината Подобро да работат со умерена лубрикант Спецификации Meterial Нерѓосувачки Челик е Применливо Пол Машки Боја Сребрена Внатрешниот Пречник од 5 cm Тежина : 0.284 кг Пакет се Вклучуваат : 1 x Машки Чистота Уред

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Пенисот Прстени
Бренд Име:
yema
Број На Модел На:
A0468
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
siliver
прстенот со дијаметар од:
5 cm
Кафез Дијаметар:
3.5 см
Тежина:
284 g
Пакет:
Дискретна пакет
Големина:
5 CM

Купувачи како што избираат