.

.

Модерна Уметност, Сликарство Апстракт Животинско Масло Сликарство Ѕид Уметност Дома Декорација За Дневна Соба Со Рамка Подготвен да се Откажам Уметност

Модерна Уметност, Сликарство Апстракт Животинско Масло Сликарство Ѕид Уметност Дома Декорација За Дневна Соба

Оценка на посетителот:

DEN 2117.00 -39 %
DEN 3470.40
Залиха
Достапно за нарачка

Тоа може да ви треба повеќе време. најдобра услуга. 100% рака Насликани!
Протегала
Сликата големина ќе биде додадете повеќе околу 8cm-10cm простор за мене, со рамка . Нашата цел висок квалитет на слика. Цената на стоката е не вклучувајќи тарифата.Како што $1, или бесплатен примерок/бесплатен подарок, обично нема да предизвика тарифа.
Тарифа :
1. Ако сте незадоволни со нашите производи може да се применува за да се вратите или рефундирање во рок од 7 дена откако си ја примил стоката.Добредојдовте на бутик маслото продавница. Ако стоката сте примиле не се исти со опис или имате било какви квалитетот проблем ве молиме да понуди докази .Ние ќе ви даде уште една нова стока со вашата следна цел или ние може да ви даде разумен надоместок.
Одржување
Ние нудиме нож сликарство, Картон на Животните, 3 D, апстракт,Средоземното Море, Портрети, стил на маслото, и така натаму. Вашата стока ќе бидат испратени во рок од 1-3 дена кога парите се потврди. брза испорака. Ние брка задоволството на корисниците на 100% па вашите повратни информации е многу важна за нас . Ние, исто така може да обезбеди DHL/Aramex/Федекс од врата на врата за испорака на услугата .54 см)
ако сакате anothers големина ,pls контактирајте ме.Ако ви се потребни овие изразат ве молиме изберете, и да ги плати товар.
Испорака :
1. Плаќањето мора да се изврши во рок од 48 часа по поставување на цел, така што тоа може да бидете сигурни дека можете да ја прими стоката на време.
Материјали/Medium :
Дебело Платно, висок квалитет на масло или доградба на Акрилни бои
Маслото на Платно Со Масло, Боја или Акрилна Боја
Не се печати, Не, постер, 100% contton платно страна се насликани маслени
Tybe на бизнис
Производителот.
Рамка(CM)
оваа слика е со рамка, ако ви треба без рамка молам контактирајте ме! Ви благодариме!
Име На Производ :
Модерна Уметност, Сликарство Апстракт Животинско Масло Сликарство Ѕид Уметност Дома Декорација За Дневна Соба Со Рамка Подготвен да се Откажам Уметност
Слика & Calligraphy, Евтини Сликарство & Calligraphy, Кина Сликарство & Calligraphy
Добавувачи : Сликарство & Calligraphy , пејзажи маслени
Примена : Дневна Соба,Спална Соба,Јадење,Салон,Кујна,Канцеларија,Кафуле,Хотел,Вински Бар
Техничка : Paintbrush/Нож,рака-насликани,Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton : Бесплатен Превозот,За Продажба На Големо,Евтини И Убава Масла
Производ Ознака : Ѕид Уметност,Дома Декорација,Дома Декор,Декоративни,Ликовната Уметност handpainted ,Слики
Фабриката Се Покаже
Плаќање :
1.Но, бидејќи на растојание од различни земји и друга политика . Ако некои од државите на царинската треба да се преземат на тарифни купувачот треба да се плати.
Квалитет
Сите наши Маслото преку професионален уметник, исто така, ќе обезбеди висок квалитет на производство слики за вашиот потврди пред брод стр ing, па квалитет може да се гарантира . Како и обично ,Кина пост воздух mail треба 15-50 работни дена за да стигнат до ,E-pack треба 15 работни дена и Русија воздух mail потребата од 30 работни дена . 100% памук дебело платно со рамка маслени
Слика Големина/Цена :
(1inch=2. како што ќе купите 50x50cm ,ќе испрати големина 50cmx50cm со рамка за слика за вас. Ако сакате да ја врати стоката назад, само затоа што лична причина, тогаш треба да се обрне на товар. Ние обично го прифатат плаќање преку Alipay и paypal или Western Union и банкарски трансфер.

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
20x24In 50cmx60cm, 24x36In 60cmx90cm, 24x24In 60cmx60cm, 28x28In 70cmx70cm, 30x30In 75cmx75cm, 32x32In 80cmx80cm
Бренд Име:
MYT
Рамка:
Yes
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Животните
Медиум:
Масло
Обликот:
Плоштад
Тип:
Масла
Стил:
Модерна
Форма:
Посебна
Материјал:
Памук
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
DW0515
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
380gsm 100% Памук Платно Маслото На Платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративни Ликовната Уметност Слики
Тип:
Рачно Насликани Модерна Крава Маслото на Платно Ѕид Уметност

Купувачи како што избираат