.

.

Косата Scrunchie корејски Обоени Бонбони Телефонска Жица Стил Еластична Бенд Јаже или Нараквица за Жените Накит, Коса, телефон јаже

Косата Scrunchie корејски Обоени Бонбони Телефонска Жица Стил Еластична Бенд Јаже или Нараквица за Жените Накит,

Оценка на посетителот:

DEN 120.00 -10 %
DEN 133.92
Залиха
Достапно за нарачка

Бојата испрати страна случајно се меша бојата 10pcs /многу
Пакет : користете воздушното перниче + меур пакет , заштита на производот .
Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важно за нас, ние ве покануваме да ја напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации, ви благодарам многу! 2. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ZXXYAXZJZ
Пол:
Жените
Материјал:
Пластични
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Тип:
еластична венчиња
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
006
Тип На Објект:
Headwear
боја:
мулти сјајна боја
Големина:
4.5 cm
Пакет:
10pcs една торба
Повод:
пријателство подарок
Накит стил 1:
сјајна лето боја Печатени Жените Дама Девојка Еластична Гума
накит стил:
Носителот Нараквици Коса Додатоци
Накит стил 3:
Бонбони Обоени Хривнија Голема големина
Накит стил 4:
Бонбони Обоени Хривнија Голема големина
квалитет:
Висок квалитет
Место на Orgin:
Кина

Купувачи како што избираат