.

.

0103 Шарм Монистра Мода Накит Гроздобер Шупливи Надвор Рачно Изработени Ливчиња Тибетската Сребро Moda Хривнија

0103 Шарм Монистра Мода Накит Гроздобер Шупливи Надвор Рачно Изработени Ливчиња Тибетската Сребро Moda Хривнија

Оценка на посетителот:

DEN 41.00 -48 %
DEN 79.20
Залиха
Достапно за нарачка


1097175165574115 Купи Повеќе Накит Сетови US $ 4.59
/парче US $ 4.29
/парче US $ 4.32
/парче US $ 4.22
/парче US $ 4.57
/парче US $ 3.89
/парче
1097175165574115
Стил : Тиркизна Хривнија
Материјал : Алуминиумски
Тип : нараквици, нараквици
Стил : Жени
1097175165574116 Купи Повеќе Спаси Повеќе US $ 4.12
/парче US $ 1.72
/парче US $ 1.62
/парче US $ 4.50
/парче US $ 6.00
/парче US $ 4.00
/парче

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Topkeeping
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Жените
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Материјал:
Метал
Метали Тип:
тибетската сребро.
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Должина:
22.5cm
Метал Тип:
ТИРКИЗНА

Купувачи како што избираат