.

.

Трговија на големо со Висок Квалитет 1.85 GPM 16 Плоштад Дожд Туш Главата со Ултра Тенок Дизајн и Цврсти Нерѓосувачки Челик Изградба

Трговија на големо со Висок Квалитет 1.85 GPM 16 Плоштад Дожд Туш Главата со Ултра Тенок Дизајн и Цврсти Нерѓосувачки

Оценка на посетителот:

DEN 7801.00 -9 %
DEN 8572.80
Залиха
Достапно за нарачка

Ве молиме бидете сигурни дека сите предмети се без штета и во resalable состојба кога ќе ја прими.
За Гаранција
Сите производи се под пет годишна гаранција.Ако ни e-mail и не слушаат одговор, ве молиме e-mail повторно преку alibaba. Повратни Информации & DSRs
Ние зависи од нашиот углед и задоволство на клиентите за да се успее.
Меѓународни Купувачи Забелешка
1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се купувачот ' s одговорност. (Со исклучок на опрема).
На секое прашање што би сакал да прашам ,добредојдовте на е-пошта за да ме
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 24 часа.Вашата акција ќе ни помогне да им понудиме на нашите млеко и леб .
Ние нудиме бесплатна поправка услуга за квалитет проблем во првата година по купувањето, ад купувачот да плати 2 начини превозот цена. Ние работиме од понеделник до петок нормално.
Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Ве молиме мора да се провери пакетот на неговото пристигнување во предниот дел на курир.
3)Димензиите на вистински производ може да биде малку различен од нашите опис поради употребата на различни мерење алатки.
Објектот треба да се достават до нас во неговата оригинална состојба по пошта со следење на број.
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, Зачувам,итн. Ние ќе работиме со вас да го реши секој проблем.
Ако сте љубители на мојот предмети ве молам оставете ме добар фидбек и 5 ѕвезди НСД рејтинг " ".85 GPM 16" Плоштад Дожд Туш Главата со Ултра Тенок Дизајн и Цврсти Нерѓосувачки Челик Изградба
Превозот Услови
Ние гарантираме за да брод од рок од 48 часа по исплата потврда (освен Празник) испрати на вас како подарок.
Нашите превозот цената вклучува трошоците на превозот, ракување, пакување и сродни трошоци за работна сила.
4)Известување на Корисниците од Русија
Ве молиме бидете сигурни дека ќе ни овозможи со твоето ПОЛНО ИМЕ кога местото цел, во спротивно вашата parcle не може да биде донесено.(Со исклучок на државни празници)
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативна или неутрална повратни информации.
На резервни делови и додатоци не се под гаранција. Јас ќе го стори истото за вас .Ако ние не даде причина доволно за 5-ѕвезда оценки на секоја НСД, тогаш ве молиме кажете ни како можеме да добиеш 5-star рејтинг пред да го поднесете вашиот резултат! Враќање & Наплата
Како одговорна продавачот, ние гарантираме за слободна размена или целосна наплата, ако објектот е неисправен. Ако најдете пратката е оштетена или уредот е скршен, ве молиме да одбие да го потпише парцела и контакт ПОБРЗО. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро. Ве молиме исто така, нудиме квалитет доказ за квалитетот проблем.
Важи период е 30 дена од денот на ставање на ред, па ве молиме да се информирате за дефект однапред откако ќе го најдете. Ние, исто така треба вашата доказ од шпедиција дека пратката е оштетена на неговото доаѓање, и тогаш можеме да тврдиме повторно превозот компанија за надомест на штета.

Карактеристики на предлогот

Инсталација Тип:
Монтажа На Ѕид
Туш форма:
Плоштад
Стил:
Една Глава
Број На Модел На:
SH02
Тип:
Фиксна Rotatable Тип
Бренд Име:
Bagnolux
Површина По Завршувањето:
Nickle
Туш Главата Функција:
Врнежи Од Дожд Туш Глави
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производ Димензии:
40cm*40cm(16 инчи)
Н W(kg):
3.780
Заврши:
Нерѓосувачки Челик
Инсталација големина:
G 1/2 Женски
Гаранција:
5 година
Број на тушеви :
еден
Туш Главата Ширина :
16 Инчи
Дебелина Тип:
Ултра тенок 2mm
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола

Купувачи како што избираат