.

.

3colors Виси на Растенијата Вештачки Растенијата+Мини цвет Врба Ѕид Цвет Кошница Додатоци Дома Декорација Балкон Decorattion

3colors Виси на Растенијата Вештачки Растенијата+Мини цвет Врба Ѕид Цвет Кошница Додатоци Дома Декорација Балкон

Оценка на посетителот:

DEN 200.00 -15 %
DEN 235.20
Залиха
Достапно за нарачка


Опис На Производот
Виси на Растенијата Вештачки Растенијата+Мини цвет Врба Ѕид Цвет
Состојба : 100% Нови
материјал : Пластика
Боја : Зелена , жолта , бела
Мерење(за) :
Вкупно lenght : 87cm
Пакет содржи : Лозата*1pcs (покаже во слика)
НАПОМЕНА : Без вазна
Апликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкон и така натаму.
Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените, Денот на Благодарноста,за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.
Ве молиме Имајте во предвид : Сите на нашиот Производ е сопствен рачно изработени така што не може да се направи секој во иста големина. Така, нашето мерење само за повикување само. Ние не можеме да прифатиме да се врати за големината на проблемот.
други опис : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи тоа! Тоа нема да влијае на појавата! Можеби малку цвет заспивам за испорака, само приклучете се на гранки. Тогаш тоа ќе биде во РЕД! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
JINGYANGBEI
Сместување:
Виси
Растенијата Стил:
лозата
Материјал:
Ратан
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
вештачко цвеќе
Вид:
Екранот Цвет
Тип:
Цвет Лозата Ратан
боја:
зелена,бела,виолетова.жолта

Купувачи како што избираат