.

.

Нова Мода Ноќен Клуб Црвена Лента Dj Рок Панк Патент Ракави, Кој Се Одвојува Човекот Пејач Костими Outerwear Машки Личност Тенок Јакна

Нова Мода Ноќен Клуб Црвена Лента Dj Рок Панк Патент Ракави, Кој Се Одвојува Човекот Пејач Костими Outerwear

Оценка на посетителот:

DEN 8064.00
Залиха
Достапно за нарачка


Само продаде јакна,не ги вклучува другите!!! Нашата големина е Азија големина која е 1-2 димензии помали од НАС/Евра големина. Ве молиме забелешка вашата тежина, висина и градите во вашата нарачка, ние ќе ви испрати точна големина за да се вклопуваат. Инаку, ние ќе ви испратиме големина како цел.
Повеќе добри производи,ве молиме кликнете на следниот линк :
Многу важно : Pls напишете одредување на вашата висина и тежина. ние ќе ви испратиме најдобри големина. Азија Кинески Големина е Помала од НАС или од Европска Големина, ве Молиме изберете поголеми отколку што обично големина. Сите големина детали се 1-3cm толеранција.
За превозот
Ние брод за излез на стоката од страна на Кина Пост Воздух Mail слободни рамките 7days од приемот на вашата исплата. И ние ќе ви ги понудиме следење на број. Ако сакате да ја прими во кратко време, pls контактирате со нас за да испратите се изразат и ќе треба да платат за екстра трошоци. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
За плаќање
Ние ја прифати Кредитна картичка, Western union, Веб Пари, Qiwi паричник.
За повратни информации
Ние ќе ја напушти POSTIVE ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Ние го цениме ли да ни даде 5 ѕвезди повратни информации.
За боја
Сите наши производи се вистинска снимање, но се уште постои хроматска аберација е неизбежна.
За недостатоци
Додека ние се проверуваат производите строго пред пратката, Подготвени да ве прифатат како копчиња не е силна, усогласување малку повеќе, фино тема и така натаму. Платно е топла сребро занает, размена сјајот е нормален феномен.
Политика На Враќање
Вашето задоволство е наша вечна потрага!
Ако постои било каков проблем со стоката која сте ја добиле, pls дозволете ни да знаеме, ние ќе се обидеме најдобро да се реши тоа.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Мажи
Outerwear Тип:
Кожа & Велур
Манжетната Стил:
Конвенционалните
Облека Должина:
Редовни
Маскирани:
No
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Боја Стил:
Природна Боја
Декорација:
Патентите
Стил:
Панк Стилот
Обвивка Материјал:
Полиестер
Монтажни Дел:
Ракавите Монтажни
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Материјал:
Faux Кожа
Дебелина:
Стандард
Број На Модел На:
S-2Xl
боја:
Црвена
Стил:
мода, тенок, господин, неврзан
користат за:
фаза носат, перформанси, шоу, пејачка, танчерка
Големина:
S-2Xl
Потекло:
Кина
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат