.

.

2018 Есен И Зима Жените Солидна Боја Маскирани Zip Cardigan Џемпер Секојдневен Јакна Лабава Памук, со Долги ракави Јакна

2018 Есен И Зима Жените Солидна Боја Маскирани Zip Cardigan Џемпер Секојдневен Јакна Лабава Памук, со Долги

Оценка на посетителот:

DEN 1244.00 -41 %
DEN 2107.68
Залиха
Достапно за нарачка


ГОЛЕМИНА Биста Половината Должина Круг Ragian
Ракавите Ткаенината S 86 82 57 81 68.5 8 M 90 86 58 85 70 8.5 L 94 90 59 89 71.5 9 XL 99 95 60 94 72.5 9.5 XXL 100 104 61 99 73.5 10 Големина грешка : Сите стоки се земе примерок мерења,мерење,
мерењата се рачно изработени tilemeasurement грешка во опсег од 2-3 см.
Боја Разлика :
Поради PC монитор прилагодувања за снимање методи ект,пред боја разликата е неизбежен,
но, ние и ветуваме на нашите слики се направени во реално.
Answer : ___________________________ Note :
Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.
Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме
Услуга :
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа.
Превозот : 1. Примање време : Обработка времето Плус Превозот време 2. Подготовка на Време : ние треба 2-5 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден. 3. Превозот Време : 15-60 Дена Од Воздух Mail, Слободни. 3-10 Работни Дена Од Express. Се врати и враќање : 1. Сите вратени предмети мора да биде во неговата оригинална состојба и мора да ни овозможи со превозот следење на број и вашите причини. 2.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Ве молиме љубезно го знам тоа. Повратни информации : 1. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме ! ! !

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените
Облека Должина:
Редовни
Затворање Тип:
Патент
Маскирани:
Yes
Јака:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден
Тип:
Широк-waisted
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
W2061

Купувачи како што избираат