.

.

WPAITKYS Marquise Multicolor Виножито Кубни Циркони Сребрена Боја на Жените Накит Сетови Pendant Обетки Прстени Синџир Бесплатен Подарок Кутија

WPAITKYS Marquise Multicolor Виножито Кубни Циркони Сребрена Боја на Жените Накит Сетови Pendant Обетки Прстени

Оценка на посетителот:

DEN 489.00 -40 %
DEN 815.52
Залиха
Достапно за нарачка


Карактеристики на предлогот

Метална боја:
Прстен Големина 6, Прстен Големина 7, Прстен Size 8, Прстен Големина 9, Прстен Големина 10
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Pendant/Ѓердан Синџир/Прстен/Обетки
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Бренд Име:
WPAITKYS
Број На Модел На:
WJS5004
Главниот Камен Боја:
Multicolor Бела
квалитет:
ААА
Земја на Производство:
Кина
подарок:
Бесплатни Накит Кутија
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат