.

.

Aibokang Нови Дише Мрежа Двојно се Повлече Lumbar Долниот дел на Грбот Поддршка Појас се Подготвуваат Болка Бесплатен Превозот KQ-Y201

Aibokang Нови Дише Мрежа Двојно се Повлече Lumbar Долниот дел на Грбот Поддршка Појас се Подготвуваат Болка

Оценка на посетителот:

DEN 604.00 -30 %
DEN 863.52
Залиха
Достапно за нарачка


Драг пријател,pls кажете ни која ГОЛЕМИНА и БОЈА треба кога ќе нарачки,или ние ќе ви испратиме случаен боја. Ви благодариме за вашето разбирање
Ние сме фабриката ,ние си имаме свој бренд и ние, исто така може да понуди OEM/ODM производи како на вашите барања.ако ви треба големо на нашите производи,ве молиме контактирајте со нас.
Ако не ја добиете вашата предмети во времето за испорака, ние ќе се најде решение за вас. па ако имаш било какви проблеми, ве молиме да не се отвори спорот. само контактирајте со нас, ние ќе ви даде задоволни решение.

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна, Тен
Големина:
M, L, XL
Тип На Објект:
Протези & Поддржува
Бренд Име:
АО FEI TE
Број На Модел На:
ИСХРАНА-Y201
Име на производ:
Назад поддршка појас за лето
боја:
кожата,црна
Големина:
S 90 cm; M 95 cm; L 100 cm; XL 105 cm; XXL 110 cm
Стил:
Модерен стил Јужна Кореја
Функција:
Спречување и лекување граѓа мускулите вирус, половината јадење извонредни
Висок ventiated:
Долг животен век
Двојно Се Повлече:
Дише
ултра тенок:
Висок квалитет
Споделување половината притисок:
Високо Еластична
Материјал:
Најлон ткаенина, риба линија крпа, најлон мрежа крпа, медицински PP шари

Купувачи како што избираат