.

.

висока јачина графит bushings за индустрија

висока јачина графит bushings за индустрија

Оценка на посетителот:

DEN 2873.28
Залиха
Достапно за нарачка


висока чистота графит bushings за индустрија
Тие се од висока цврстина ,висока чистота,ниска resisticity ,отпорност на висока температура ,добар отпор да се тресат и оксидација ,и имаат тенденција да се обработуваат детално ја. итн имаме извезуваат тоа да се Германија, Франција, Кореја, Јапонија, САД, Белгија,итн.
Спецификација
Големина : OD45x ID35x H35mm
Материјал : графит
Боја : црна
Пакетот вклучува
10 X цевка carbone
Ако ви треба други мерки ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ја прифати изменуваат, Ако ви треба голема количина, ние може да ви даде најдобра цена.
Имајте на ум : тоа е само показател, не е вистинската слика.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
BJ-t4
is_customized:
Yes
Тип:
Други
Име:
графит bushings
Материјал:
Графит
Примена:
топење ,леење ,EDM, мувла, индустриски

Купувачи како што избираат