.

.

бесплатен превозот 19mm солидна огледало помине декорација рекламирање помине стакло завртка плоча fastener слика закачалка ект хардверски дел

бесплатен превозот 19mm солидна огледало помине декорација рекламирање помине стакло завртка плоча fastener

Оценка на посетителот:

DEN 1195.00 -0 %
DEN 1195.20
Залиха
Достапно за нарачка


други големина 13/16/19/22/25мм, ако треба, ве молиме, контактирајте ме

Карактеристики на предлогот

боја:
светла хром, светла злато, брусен хром
Тип На Објект:
Слика Закачалки
Број На Модел На:
qw1229004-10
Бренд Име:
nefidova
DIY Материјали:
Дрво
Маска Материјал:
Дувачкиот

Купувачи како што избираат