.

.

Реално. 925 Sterling Silver cz ѕвезда синџир Anklet хривнија фунта-сребро-накит прилагодливи GTLS256

Реално. 925 Sterling Silver cz ѕвезда синџир Anklet хривнија фунта-сребро-накит прилагодливи GTLS256

Оценка на посетителот:

DEN 454.00 -12 %
DEN 516.00
Залиха
Достапно за нарачка

100% Вистински 925 Sterling silver
Превозот : 1,сите нарачки ќе прилог следење на број, така што може да ги пратите каде што е секое време
2. ако цел износ повеќе од $200, за 5-9days. Со НАС преку E-пакет за 7-20days
3.
Накит мора да се врати во неговата оригинална состојба, unworn и непроменета во било кој начин.99 за превозот, на 2-ри ќе чини Половина $1 за превозот и други предмети ќе чини $1. П : Што се случи чувствувам накит јас го добиле не е сребро 925, она што можам да направам? A : Сите накит ако листа 925 сребрен имаме тестирани пред ние слушаме за нив во нашата продавница.
Име : Реален. На пример (за домашна наредби), ако цел 3 предмети, 1 објект ќе чини $1. Тоа ќе биде загарантирана вистински сребро, ако некоја причина тест не успеа, ве молиме да ги имате локалните jeweler обезбеди следат листа на информации (колку парче биле тестирани, камен(s) на накит, вкупната ширина и должина на парче, вкупната тежина на накит, беше тоа pendant, прстен, обетки, белегзија, или ѓердан?) Ве молиме да ги добиете сите овие информации и пошта, факс или e-mail на нас.Tks Зошто се толку ниски цени?
О : Затоа што ние сме најдобри на пазарот!. Подолу $200, може да платите дополнителни $25 од ЕМС Сите парцели во прилог следење на број вети. Ако u, како и други сребрен накит, само Кликнете кои u допаѓа. Ние силно препорачуваме да земе тоа за една локална продавница за накит и имаат тест пред да контактирате со нас.5% Чисто сребро во тоа.најдобрите и добар начин
Без вода е подобар
** Зошто некои 925 сребрен jewellry позлатен 18 K Бело Злато?
Да се заштити сребрена боја боја на косата и да се направи jewellry изгледа повеќе сјај и светли. F AQ : П : Како е комбинација на превозот ракување пресметува ? О : за Дополнителни превозот цена е додадени за секој дополнителен објект.вети безбедност и навремено
Други земјата купувачот ќе rereceived ny редовни превозот начин, околу 20-38days
** * Што е 925 sterling silver?**
925 сребрен значи среброто имаат 92. Нашиот накит е со врвен квалитет, ние сме производителот (не препродавач) на . без разлика handness,блесок,antioxidation е конкурентна содржина, Е меѓународно признат Висок квалитет Jewellry.
Очекувано време на Испорака :
= 10-20 дена за САД
= 18-35 дена да Канада,велика БРИТАНИЈА,Irland ,Франција,Германија и други Земји од Западна Европа
= 21-40 дена на руски и Источна Европа Земји
= 16-30 дена во Австралија и New Zerland
= 25-60 дена во Јужна Америка Земји
= 10-25 дена до Јужна Кореја,Јапонија и Југоисточна Азија Земји = 16-35 дена до други Азиски Земји Слободни Брод од Страна на EMS Express(7-10days) ако вашата цел повеќе од $200.Затоа, вкупниот S&H цена за 3 предмети е $3. 925 Sterling Silver cz ѕвезда синџир Anklet хривнија фунта-сребро-накит прилагодливи GTLS256
Материјал : 925 Sterling Silver
Белег : S925
Димензии : должина,23-26.5 cm
Подарок Кутија Wraped : Да
Ветено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест
2. (нема вода е подобро)
сребро и toxin во вашето тело има реагираат биде црна
**Како да се справи со црна сребро jewellry?
Сребрена облека да се расчисти тоа.
**Зошто 925 сребрен jewellry ќе стане црно по носат долго време?
`сребро и сулфур во воздухот имаат реагираат ако не може да се заштити добро.солидна сребрен накит така што ниту еден може да победи нашите цени и нашиот квалитет! Покрај тоа имаме корист на намалување на трошоците со продажба на интернет Може да ми го вратите мојот објект?
О : Ако за било кои причини не Сте задоволни со Вашата нарачка, се врати на накит во рок од 30 дена и ние ќе замена или рефундирање на куповната цена.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Парична казна
Бренд Име:
НАСМЕВКА УТРО
Должина:
ADJUSTABLE
Метал Печат:
925,Фунта
Страна Камен:
Никој
Обликотшема:
Ѕвезда
Certificate Type:
CCGTC
Број На Модел На:
GTLS256
Стил:
Романтични
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Сертификат Број:
SZ
Главниот Камен:
Никој
боја:
Бела
Повод:
Годишнина, џемпер jewellry, ЧЛЕН на СЕМЕЈСТВОТО подароци, Партија
квалитет:
ААА+
Белег:
s925
Количина:
1pc
дизајн:
cz ѕвезда синџир Anklet хривнија
Пакет:
wraped подарок кутија

Купувачи како што избираат