.

.

Луксузна Ретро СТП Кожа Случај за HTC One 2 М8 прекривачот Паричник Со Стојат Телефон Случаи За HTC М8 Coque Fundas Capa 6 Боја

Луксузна Ретро СТП Кожа Случај за HTC One 2 М8 прекривачот Паричник Со Стојат Телефон Случаи За HTC М8 Coque

Оценка на посетителот:

DEN 191.04
Залиха
Достапно за нарачка


Луксузна Ретро СТП Кожа Случај за HTC One 2 М8 прекривачот Паричник Со Стојат Телефон Случаи 6 Боја
100% Сосема Нов Модерен & висок квалитет Случај Покритие За HTC One 2 М8 Штити мобилен телефон од гребење и dusts во секојдневна употреба има две картичка слотови Магнетни затворање Дизајн : Магнетни Случај со Држачот на Smart Застане на Кожата Кеси Покрие Стил : Ретро СТП Кожа Флип Случај Материјал : Стп кожа + TPU Боја : Црна,Кафеава,Црвена,Виолетова,Розово,Бело Додаток САМО. Телефонот не се вклучени Нема мало пакување

Карактеристики на предлогот

Мало Пакет:
No
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Компатибилен Бренд:
HTC
Компатибилен HTC Модел:
HTC One М8
Тип:
Паричникот Случај
Карактеристики:
кожен паричник случај
дизајн:
Обична
Бренд Име:
снег welkin
Времето на Пазарот:
2016 Година Нови Пристигнување
Пад на превозот:
Поддршка
квалитет:
А+++++
Тип:
Случај
Мало Пакет:
no
Функција:
Нечистотија-отпорен на
Материјал:
кожа
is_customized:
yes
Бродови Од:
Кина

Купувачи како што избираат