.

.

Чили масло, восок cowhide кожа вино DIY Кожа рачно изработени од Кожа на главата слој cowhide кожа кожа со дебелина 1.8~2mm

Чили масло, восок cowhide кожа вино DIY Кожа рачно изработени од Кожа на главата слој cowhide кожа кожа со

Оценка на посетителот:

DEN 576.00
Залиха
Достапно за нарачка


Купување белешки : овој вид на увезените вино црвено, најдалечните слој на кожата дебелина од 1.8 до 2 мм е нова серија на стоки оваа група на дебелина од 1.8 до 2 mm со малку мека малку не се многу беспомошна ~ пред купување можат да комуницираат со клиентите и се чувствувам толку
Погоден за ретро дневник паричникот картичка пакет, како што се рачно производство.
Ние следнава слика не ГЛАСАЧКО место, целосна употреба на SLR камера снимање, точно кожата опција не се избегне, надвор лудиот коњ некои лузни, било кожа се лузни, на следнава слика основните покриеност јас продавница кожа, во некои случаи. Постоењето на мал кожен рани, набори, дамките и други феномени
Прифатени на пука, не може да го прифати ве молиме внимателно да ги фотографира, а потоа добра камера според различни агли, различни позадини, постојат многу различни пакети на бојата на кожата
Ве молиме внимателно и консултирајте се со гледање на слики. Ако не се разбере, ве молиме контактирајте со сервисот.

Карактеристики на предлогот

Употреба:
Багаж,Мебел,Чанта,Троседот,Облека,Појас,Чевли
Материјал:
Крава На Кожата
Број На Модел На:
845745
Дебелина:
1.8~2
Големина:
21*14
Тип:
Жито
Шема:
Заврши
Текстурата на материјалот:
Leatherwear
Големина:
21*14
Применливи објект:
DIY

Купувачи како што избираат