.

.

Топла Продажба 220V 200W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За ТА-P200 Кина

Топла Продажба 220V 200W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За ТА-P200

Оценка на посетителот:

DEN 591.00 -5 %
DEN 622.56
Залиха
Достапно за нарачка


Најдобра Продажба 220 V 200 W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка За ТА-P200 Карактеристики : •лемење железо core греење на елемент е најдобрата замена за стариот јадро, за да се обезбеди ефикасност и долг животен век на вашиот лемење железо Место на Потекло : Guangdong Кина (Копно) Тип : ТА-P200 H Моќност : 200 W Voltagle : 220 V ~ 50 HZ Применлив Модел : ТА-P200 се Вклучени :
1 x Лемење Железо Core Греење на Елемент
Услови за користење на услугите Испорака
Плаќање Ние прифаќаме Alipay, T/T, Western Union, Paypal и Visa платежни. Освен Alipay, истакнати задолжен е да се клиентот страна. Ве молиме да обрнете нарачката во рок од 3 дена, и ние ќе го организира испорака 1-2 дена. Откако услугата Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни withour објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт прво пред да остави негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
ТА-P200
Текст Voltagle:
220v
Излезна Моќност:
200W
Димензии:
91*8*15.6 ММ

Купувачи како што избираат