.

.

Самовила Опашка Лав Cosplay Костим Сопствени Направени Грб+кошула+панталони+вратоврска

Самовила Опашка Лав Cosplay Костим Сопствени Направени Грб+кошула+панталони+вратоврска

Оценка на посетителот:

DEN 2784.00
Залиха
Достапно за нарачка

Ние се обидуваме се потрудиме да ви ги понудиме сите околу фотографии на нашиот производ. Откако ќе брод од пратката, превозот компанија контроли кога пратката да биде предаден.
Производ Состојба : Нова
Превозот Meyhods : Од Кина Пост Ер / EMS
Превозот Време : 15-26days ( CPAM(БЕСПЛАТНО) ), 5-13days ( ЕМС )
Место На Потекло : Произведено Во Кина
Овој фустан може да се прилагоди, ако треба и број други може да им даде на мене остави порака под големина
За Производот
Сите наши производи се исти како што се слики покажуваат.
За Превозот Методи и Превозот Дена
По добивањето на својата цел, ние ќе организира пратка во рок од 3 дена. Откако ќе го потврдите на производ од нас, ние ќе го цениме ако го оставите позитивен фидбек (5 ѕвезди) и во нашата продавница. Ние ќе се обидеме потрудиме да даде решение откако ќе рече купување искуство не е толку добра како што се очекуваше. Ние ќе брод објектот на адреса оставена во Aliexpress.
Вашето задоволство е наш приоритет. Ако би сакале ни да брод од страна на Кина Пост Воздух Пошта која е слободно, тоа ќе потрае подолго време за да се дојде. Но, ако не сте задоволни со нашиот производ, можете да контактирате со нас најпрво пред да замине повратни информации. И ве молам не се разбере дека ние не наплата откако ќе се добие производ назад.) Она што го гледате е она што ќе добиете. Ако ти е гајле детали многу, ве молиме проверете нашите детални фотографии како внимателно како е можно. Ве молиме да користите кутија за пакување на производот, така што тоа нема да биде оштетен, додека превозот.
За Повратни Информации
Повратните информации се многу важни за нас. Вие би можеле да ни го покаже позитивни повратните информации што го направи за нас
еднаш би сакале да се одржи повеќе наредби со нас.
Ве молиме да не информирате пред да го испратите назад производи, така што ќе може да добие производ без проблеми. Па ве молиме почекајте за пратката да пристигнат.
За Враќање На Производ
1.) Ако сакате да се добие објектот побрзо, можете да изберете DHL, или ЕМС. (Ве молиме прифатете дека ќе има мала разлика бидејќи на светлината во фотографирањето. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви понудиме на нашите најдобри услуга и најдобрите производи. Земете САД како пример, тоа ќе потрае околу 5 до 7 дена да пристигне од страна EMS и 3 до 5 дена страна на курирската служба DHL. Ако е потребно подолго отколку што очекував, ве молиме кажете ни и ние ќе се провери и брза испорака компанија.
За Пакет
Сите наши производи ќе бидат разгледани пред превозот и ќе биде добро спакувани во случај тоа ќе биде оштетен во превозот. Ако тоа се случува, дека сакате да го смените адреса, ве молиме, напишете во Aliexpress. И ние не може да се вратат кога производот е лошо за reselling.
За Превозот Адреса
Ве молиме бидете сигурни дека на адреса ќе се стави кога ставање на нарачки во Aliexpress. Ние ќе ви даде попуст на производите во иднина наредби. Ако враќањето е предизвикана само кога купувачи не се задоволни со стилови или бои или било какви други причини кои не се однесуваат на квалитетот, купувачите треба да ги сноси превозот цена.com е во право. Ние ќе го цениме ако не остави негативни повратни информации без да ни кажете. Но, ние ќе треба вашата помош за да ни нудат фотографии за нас да знаат дека производите се лоши во квалитетот.

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, One Size
Извор:
Самовила Опашка
Посебни Употреба:
Носии
Компоненти:
Јакни,Панталони,Врвот
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Полиестер
Пол:
Унисекс
Тип На Објект:
Се поставува
Знаци:
Лав
Стил:
Самовила Опашка
Функција:
wendy marvell
Посебни Употреба:
Костими & Додатоци
Тип На Објект:
Носии
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Памук, Свила, Полиестер
Ткаенина Тип:
Џерси
Должина На Ракав:
Краток
Знаци:
Цртан Лик Костимите
Извор:
Фер Опашка

Купувачи како што избираат