.

.

New Класичен Животинско Жица Коса Fox Terrier Broche Злато Сребрена Боја Дизајнер Brooch За Мажи Overwatch Подарок За Пријател Татко

New Класичен Животинско Жица Коса Fox Terrier Broche Злато Сребрена Боја Дизајнер Brooch За Мажи Overwatch

Оценка на посетителот:

DEN 863.52
Залиха
Достапно за нарачка

Производ Карактеристики
1.Нов дизајн и висок квалитет.
2.Најдобар подарок за вашиот отец ,браќа,пријатели и себе си.
3.Многу individualize, нека ви плима до одеднаш
4.Диви, личност, многу популарна
5.Прекрасна брошеви со толку многу забавно !
6.Тука исто така можете да мало,пад на превозот .Ако не можете да најдете каде можам да внесете мало,капка превозот,можете да контактирате со нас веднаш,ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Прикажи Слика За Производот
Купувачот Известување
Бесплатен Превозот
Над 200 $ може да биде бесплатен превозот од DHL, или ЕМС
За Нас
Ние си имаме свој фабрика,и foucs на производство на околу 15 години.Ние се произведуваат сите видови на модни накит,тие се добро примени од страна на потрошувачите,а производите се продаваат во целиот свет.

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Мажи
Стил:
Класичен
Брошеви Тип:
Брошеви
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
brooch
кориснички:
Yes
Место на Потекло:
YiWu Град Кина
Животните:
Жица Коса Fox Terrier
Метална боја:
розово злато,18K злато,сребро.
Метал Печат:
18k
Главниот Камен Боја:
Бела
Големина:
20*22mm
Тежина:
6.9g
Формален повод:
свадба,црква итн.
Рачно изработени:
Yes

Купувачи како што избираат