.

.

10pcs ОЕМ LCD за телефонот 5s Екран Собранието Ветување Нема Мртви Пиксели Нема Прашина +Камера Носителот

10pcs ОЕМ LCD за телефонот 5s Екран Собранието Ветување Нема Мртви Пиксели Нема Прашина +Камера Носителот

Оценка на посетителот:

DEN 11017.00 -5 %
DEN 11596.80
Залиха
Достапно за нарачка


Зошто место цел сега? 1.Тестот три пати пред пратката 2.Нов пакет ,посилна заштита 3.Истиот ден испорака 4.Висок квалитет, ниска цена 5.Бесплатни подароци како што покажува подолу се надеваме дека СИТЕ Стоки + Подароци може да достигне u во време . (За зафатен DHL неодамна, pls додади во кошничка побрзо.)

Карактеристики на предлогот

боја:
остави порака, сите црна подароци, сите бели подароци, 5white 5black подароци
Резолуција На Екранот:
1920x1080
Бренд Име:
timeway
Број На Модел На:
5s екранот
Екранот:
> 3
LCD Комплет:
Yes
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Екран На Допир За Тип:
Капацитивни Екран
Компатибилен iPhone Модел:
Iphone 5s
Испорача време:
1-2 ден
Пакување:
antistatic торба
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Екранот:
2 - 3
Употреба:
Мобилен Телефон
дизајн:
LCD
Модел Не:
5s екранот
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат